O zespole

O zespole

Zespół Muzyczny "SONG" zajmuje się profesjonalną oprawą muzyczną wszelkich uroczystości i imprez okolicznościowych takich jak wesela, bankiety, studniówki, festyny, zabawy, bale karnawałowe, itp. Każdy z członków zespołu posiada bogate doświadczenie sceniczne i obycie w branży muzycznej, co pozwala zagwarantować naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług. Możecie być Państwo spokojni o powodzenie każdej organizowanej imprezy z naszym udziałem. Od początku istnienia zespół reprezentuje wysoki poziom artystyczny oraz zapewnia pełen profesjonalizm zarówno na scenie, jak i poza nią.

Aktualny stały skład zespołu

KrzysztofKrzysztof (trąbka, instr. klawiszowe, vocal)
Zaczęło się od tego, że w szkole Muzycznej w Bytomiu dali mi w ręce akordeon i zacząłem grać.
Po 6 latach zmieniłem instrument, ponieważ zakochałem się w trąbce, na której gram do dziś w Chorzowskim Teatrze Rozrywki.
Po ukończeniu Akademii Muzycznej we Wrocławiu miałem okazję współpracować z R. Rynkowskim, E. Bem, A. Rosiewiczem, M. Rodowicz, B. Kozidrak i innymi.
Przez kilka lat bawiąc się bluesem  grałem w zespole GANG OLSENA .
W wolnych chwilach chętnie współpracuję z innymi zespołami muzycznymi oraz czynnie uczestniczę w życiu kulturalnym regionu.

 

 

Marek Marek (saksofon, instr. klawiszowe, vocal) 
Moja przygoda z muzyką zaczęła się w 1983 roku, wtedy to odkryto u mnie słuch i talent muzyczny. W szkole muzycznej w Bytomiu, którą ukończyłem w 1993 roku wcale nie chciałem grać na saksofonie :) moją pasją był fortepian i w zasadzie jest nią do dziś.
Aczkolwiek saksofon też w końcu polubiłem. Poza zespołem gram jeszcze w Big Bandzie "DAREK BAND".
W pewnym momencie zainteresowała mnie również muzyka sakralna, zacząłem grywać na organach w mojej parafii i tak zostało do dziś... zmieniła się tylko parafia :)

 

 

Współpracują z nami

Kamila(vocal)Kamila 
Już w wieku 4 lat zaczęłam zdradzać zainteresowanie muzyką. W końcu udało mi się namówić rodziców aby zapisali mnie do szkoły muzycznej. W rezultacie ukończyłam szkołę wokalną i gry na klawiszach w Żorach.
W międzyczasie brałam udział w wielu festiwalach piosenki oraz warsztatach wokalnych prowadzonych m. in. przez Elżbietę Zapendowską czy też Krystynę Prońko.

Zostałam tównież wielokrotnie doceniona, zdobywając:
I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Czechach w 2008 r.
I miejsce na M .N. F P w Żorach w roku 2008, 2009, 2010.
I miejsce i nagrodę publiczności w konkursie Piosenki Poetycko-Aktorskiej.   
Więcej o mnie na mojej stronie.
 

ania(vocal)Ania 
śpiewaniem zajmuję się od kiedy pamiętam, jestem laureatką wielu konkursów piosenek. Od 2000 roku współpracowałam m. in. z zespołami muzycznymi „3 plus 1” oraz „Song”. Występowałam na scenie krajowej wraz z Siemianowicką Orkiestrą Rozrywkową, a także z Miejską Orkiestrą w Dąbrowie Górniczej. W 2014 roku nagrałam chórki do przeboju zespołu Piesi „07 zgłoś się”. Muzyka, taniec, śpiew są moją pasją.
 

 
Ankieta
Czy podoba Ci się nasze DEMO?
 
Kontakt

Krzysztof
kom. 607 683 009

Marek
kom. 696 475 364

GG:1291305
email: kontakt@zespolsong.pl

Chorzów, woj. śląskie

statystyka